Jak si vydělat nějakou to korunu, když vám ještě nebylo ani 15?

Jak si vydělat nějakou to korunu, když vám ještě nebylo ani 15? post thumbnail image

V dnešní době je docela problém získat nějakou tu brigádu, pokud vám ještě nebylo ani 15 let. Nemyslete si ale, že i ti, kterým je nad 18 let nemají problém nějakou tu brigádu získat. Není to tím, že by brigády nebyly, ale tím, že se takovým lidem prostě nechce něco dělat. Raději se válí doma na gauči, hrají různé hry a cpou se všelijakými dobrotami, jako jsou chipsy, tyčinky a mnohými dalšími věcmi. Pak je tady ale ještě taková věc, že pokud už se někdo na brigádu přihlásí, tak jej nechtějí vzít, jelikož nemá potřebné zkušenosti. Když se nad tím tak zamyslíte, jak má asi člověk mít potřebné zkušenosti, když ho nechtějí nikde vzít a všude mu řeknou to samé?
čtyři teenageři.jpg
Jestli si opravdu chcete nějakou tu korunu vydělat nebo naopak ušetřit, jsou tady nějaké ty možnosti. Není jich sice moc a nebudete z toho mít nějaké obrovské zisky, ale možnosti tady jsou.
Jednou z těch možností, jak si vydělat nebo ušetřit nějakou tu kačku je, že do školy nebudete jezdit autobusem ale chodit pěšky. To ale pouze v případě, že nemáte školu opravdu daleko.
Pokud dostáváte od rodičů peníze na svačinu, co takhle si je schovat a doma si namazat nějaký ten rohlík nebo housku?
Dobrá možnost je také prodej věcí. Jestliže máte šatník plný věcí, které už prostě nepotřebujete nebo nosit nebudete, ale vypadají ještě hezky a mohly by se vynosit, můžete je zkusit prodat.
černé myšlenky.jpg
Můžete se zkusit zeptat ve vašem okolí, jestli někdo nepotřebuje s něčím pomoct. Za takové venčení psů byste mohli dostat také nějakou tu korunu.
Některým by mohlo pomoct i to, že nebudete utrácet za hlouposti. Pokud u sebe budete nosit méně peněz, tím méně utratíte.
Může pomoct i pokladnička, kterou musíte rozbít, abyste ji otevřeli. Asi se vám nebude chtít rozbíjet pokladničku pokaždé, co si budete chtít koupit něco malého na zub.
Nějaké ty další možnosti byste určitě také ještě našli, ale my jsme se vám dnes rozhodli předvést ty nejvíce osvědčené a zaručené metody.

Podobné příspěvky