Zabalení zboží pro zákazníka

Zabalení zboží pro zákazníka post thumbnail image

Aby zákazníkovi přišlo zboží v pořádku, tak je nutné jeho správné zabalení a vhodná přeprava. Velmi používaným prvkem je klasická bublinková fólie.

Zabalení zboží pro zákazníka

Doprava produktů

Výrobní a řada dalších společnosti musí řešit expedici zboží, což není mnohdy úplně snadné, protože musí třeba odjet celý kamion výrobků. U těch se dbá na to, aby skutečně dorazilo všechno a v pořádku kdy se nejprve musíme zaměřit, jakým způsobem dostaneme produkty na potřebné místo. Jestliže se zabývá třeba pouze výrobou, tak se můžeme obrátit na přepravní společnost. Menší zakázky se dají vozit v dodávkách, ovšem taková větší sériová výroba si většinou vyžaduje kamionovou přepravu.

dřevěná paleta

K tomu musíme mít uzpůsobený sklad a vybavení, kam řadíme třeba sklad s regály a rampou pro nakládku, vysokozdvižné vozíky, palety a tak dále. U větších zakázek je to skutečně nejefektivnější řešení, které je ověřené, a proto se na něj můžete plně spolehnout. Samotné zboží je v krabicích na paletách stáhnuté fólií, takže vysokozdvižným vozíkem naložíme na návěs klidně stovky produktů najednou.

Balení zboží

Výrobky rozhodně nemůžeme jen tak nacházet do krabice a poslat je k přípravě, protože by se mohli různě poškodit, kdy by zákazník rozhodně nebyl nadšený. Balení je rozhodně individuální, protože každý produkt je náchylný na něco jiného. Nejčastěji je cílem zamezit mechanickému poškození a vniknutí prachu s vlhkostí. Proto prvním krokem v řadě případů bývá zabalení do fólie či sáčků, kdy právě zabráníme vniknutí vlhkosti a prachu.

bublinková fólie

Následně se umisťují do krabic, jež jsou levné a zase nám umožní seskupení více věcí. Nyní se musíme zaměřit na výplňový materiál, protože jinak by předměty lítali v krabici sem a tam. Při nárazu by se snadno poškodilo, v čemž nám zabrání bublinková fólie. S klidem ji můžete používat o u kterého zboží, kdy bublinky opravdu tlumí dobře nárazy. Jistě Vás potěší také nízká hmotnost, protože při posílání poštou se nezvýší nijak zvlášť cena za přepravu. Finančně není nijak zvlášť náročná.

Podobné příspěvky