Jak posílit erekci a buněčnou regeneraci organismu

Jak posílit erekci a buněčnou regeneraci organismu post thumbnail image


Viagru na dobírku https://www.erectmax.cz/blog/viagra-na-dobirku/ si objednávají muži, co se jim vytrácí erekce, a rádi by ji obnovili alespoň do původní podoby. Spolu s erekcí se také poměrně často ztrácí z dohledu svalová síla, vytrvalost, vůle něco dokázat a žít tvořivým životem. Toto vše úzce souvisí s úbytkem testosteronu. Ten sice ubývá pod vlivem přirozeného procesu stárnutí, jenže bylo prokázáno, že lidské tělo se nemusí dožívat pouze sta let, ale může být v zachovalém stavu ještě mnoho let či dokonce desítek let poté.

dívka v plavkách

V čem tedy vězí problém, proč lidé umírají tak brzy? Jednou z hlavních příčin je kvalita myšlenek – čím pozitivněji myslíte, tím vyzařujete i kvalitativně vyšší energii, a ta podporuje přirozenou regeneraci tělesných buněk. A že regenerace funguje, o tom se snadno přesvědčíte například po říznutí do prstu, kdy se tělo uzdraví zcela samo, a vy mu pouze pomůžete náplastí okraje řezné rány stáhnout k sobě, aby se zabránilo krvácení.

Jestliže tedy poptáváte Viagru a vaše erekce je slabá, zamyslete se nad tím, proč jste nedopřáli vašemu pohlavnímu ústrojí (i jiným částem těla) řádnou regeneraci. A zde je právě ten hřebíček, co jej musíte lidově řečeno „uhodit na hlavičku“.

ležící žena

Stres – dalším z hlavních viníků tohoto neutěšeného stavu je dnešní uspěchaná a stresující doba. Stres nás obklopuje na každé kroku, a pokud jej cíleně nezlikvidujete, zlikviduje on vás. Nadbytek stresu také souvisí s problémy s erekcí v důsledku zvýšení stresových hormonů v krvi. Toto velmi efektivně pomáhá srovnat adaptogenní bylinka Kotvičník zemní, Maca peruánská a další druhy Ženšenu.

Plastické „žrádlo“ – lidé, co mají doma psy nebo kočky, a kupují jim prémiová krmiva, jim poskytují obvykle mnohem kvalitnější stravu, než co si sami dávají na talíř. V tomto paradoxu tkví problém dnešní doby – namísto luštěnin, celozrnných obilovin s vlákninou a živinami, ovoce, zeleniny, ořechů a kvalitních rostlinných olejů se ládujeme uzeninami, mléčnými výrobky, alkoholem, bílou moukou, rafinovaným cukrem – v mnoha podobách, a různými konzervanty, umělými příchutěmi, sladidly a barvivy. Někteří výživoví poradci tomu říkají „plastické žrádlo“, protože bylo vyrobeno podobně, jako plasty v laboratoři, a připomíná to francouzský film s L. De Funesem „Křidýlko nebo stehýnko“.

Podobné příspěvky