Kvalitní plastové přepravky

Kvalitní plastové přepravky post thumbnail image

Každý si může říkat co chce, ale ten, kdo vymyslel plastové přepravky, je zkrátka hlavička. Tyto přepravky jsou ideální jak pro lidi, co prodávají ovoce a zeleninu na trhu, tak pro rodinné domy, kde každý rok sklízíte úrodu. Platové přepravky na zeleninu si můžete pořídit v nejrůznějších rozměrech a také o různé nosnosti. Tyto přepravky mají velký objem a také nosnost. Jsou ideální na sklizeň ovoce a zeleniny, a to v mnoha ohledech. Nejen, že ušetříte místo, ale také mají perfektní skladování. Platové přepravky se dají perfektně stohovat na sebe a nezaberou tak moc místa. Jedná se o velmi efektivní využití a ocení je nejen zemědělci, ale také rodinné domy.

plastové přepravky

Jen si vezměte, že na poli sklízíte jablka a místo pytle je dáváte do přepravek. Díky tomu je už nebudete muset překládávat a můžete je rovnou nosit do sklepa, kde je uskladníte. Navíc, jsou tyto přepravky perfektní ohledně hygieny. Stačí je jednoduše umýt pod proudem vody, nebo je očistit navlhčeným hadrem. Všechny tyto přepravky je možné využít i na maso, a to proto, že jsou hygienicky nezávadné a jsou určené pro styk s potravinami. Další věcí, kterou na těchto přepravkách oceníte je určitě jejich manipulace. Díky úchytu, který je na obou stranách se perfektně drží a nezařezávají do rukou. Samozřejmostí je, že se dají vzít i ve dvou lidech, pro ulehčení práce.

plastové přepravky

Velkou výhodou jsou tyto přepravky převážně pro trhovce. Ti po příjezdu na prodejní plochu postaví jednoduchý stánek a přepravky s ovocem a zeleninou pouze rozprostřou na stánku. Tím si ušetří nejen drahocenný čas, ale také zdlouhavé předělávání ovoce a zeleniny do jiných beden.

Pokud do dnešního dne nemáte doma na ovoce a zeleninu žádné plastové přepravky, tak udělejte změnu. Nejen, že si ušetříte čas, ale vaše ovoce a zelenina bude perfektně skladované ve sklepě a budete mít hezký přehled, co kde máte.

Podobné příspěvky