Beauty tipy pro váš dokonalý vzhled

Beauty tipy pro váš dokonalý vzhled post thumbnail image

Na internetu najdete spoustu nejrůznějších kosmetických tipů, které vám mohou dopomoci k upravenějšímu vzhledu a také k tomu, abyste se cítila sama dobře ve svém těle. Pojďme se na některé z nich podívat.

krém

 1. V létě se snažte pouze o minimalistický make-up. Teplo a s tím spojené vlhké počasí si moc nerozumí s těžkým make-upem a vy sama se budete cítit příjemněji.
 2. Pokud si natíráte obličej krémem a zůstane vám trochu na prstech, naneste ho na nehtovou kůžičku. Ta bude vděčná za každou hydrataci. Pokud bude dobře hydratovaná, budou vaše nehty pevnější.
 3. Pro skvěle vypadající pleť začněte užívat kolagen. Ten zlepšuje elasticitu pleti a zabraňuje předčasné tvorbě vrásek.
 4. Aby vám oční make-up dlouho vydržel, před nanesením odsajte mastnotu z očních víček pomocí papírového kapesníku. Poté pod stíny dejte bázi pod oční stíny, které prodlouží jejich výdrž a zvýší sytost barev.
 5. Dbejte i na výběr správného parfému. Parfém by měl odrážet vaši osobnost. Umístěte jeden střik z každé strany krku a poté na každou vnitřní stranu zápěstí.

parfém

 1. Čeká vás nějaká důležitá akce, na které potřebujete vypadat co nejvíce dobře? Dejte si před ní hydratační pleťovou masku, která vaši pleť hydratuje a rozzáří.
 2. Máte problém s rozmazávajícími se očními linkami? Volte vždy voděodolnou variantu, která vám vydrží déle než běžné linky.
 3. Hydratujte dostatečně pokožku. Hydratovaná pokožka je základem pro krásnou pleť a také make-up bude na ní vypadat daleko lépe. K hydrataci vám poslouží hydratační séra, krémy a dostatečný pitný režim.
 4. Ve vodní lince, což je spodní linka ve vnitřní části oka, používejte spíše bílou barvu. Vaše oči budou vypadat větší a odstraníte případné začervenání.
 5. Při líčení se snažte o balanc mezi třpytem a matem. Pokud používáte na víčko třpytivé stíny, použijte naopak matnou rtěnku a naopak.
 6. Používejte vlasová séra, abyste zamezili rozcuchaným vlasům a dosáhly uhlazeného vzhledu.

Podobné příspěvky