Moderní zábava

Moderní zábava post thumbnail image

Když přišlo pozdní údobí velké římské říše, poddaní občané měli tendence k reptání a jiným výstřelkům, které ovšem nemohli císařové a jiní vládci trpět. Proto použili výše zmíněné. Aby neremcali. Naše ostravská babička by řekla, aby jim zavřeli huby. Ten citát totiž znamená chléb a hry. Obojí je třeba k životu a pokud poddaní dostali tyto dvě věci, přestávaly ty všelijaké rozbroje a rebelie. Tímto tak byly utnuty.

Aztec (12)

V dnešní době nám nikdo nic nedá. Musíme se starat sami a tak, když si po těžkém a vysilujícím týdnu chceme o víkendu odpočinout, je to jen a jen pochopitelné.

Každý si však představuje odpočinek naprosto jinak. Někdo se chce jen válet u vody, jiný zase našlapat spoustu kilometrů po památkách. Prostě řečeno, někdo rád pohyb a někdo ne. Pokud patříte k těm, kteří preferují aktivní odpočinek, máme zde pro vás jeden tip.

Tento tip je takový, že není jen pro vás, ale pro celou rodinu, kterou když vezmete s sebou, užijete si ještě více legrace. Dětem slibte děsnou zábavu a můžete vyrazit. Kam?

Lasergame Praha je to pravé ořechové, co nenechá chladným ani jedno z ratolestí a možná to nadchne i manželku. Zde se totiž může i ona stát hrdinkou. A to v jakémkoli období, které si zvolíte. Stejně jako na divokém západě, tak také ve druhé světové válce. Klidně také v první světové, nebo v daleké budoucnosti. Lasergame totiž právě o tom je. Vyberete si prostředí, dostanete zbraně a už můžete bojovat, střílet a válčit dle libosti. Jen klid, k úrazu nikdo nepřijde, lasergame je zcela neškodná záležitost, i když vykloubit kotník při špatném doskoku klidně můžete, nejste-li dostatečně opatrný.

DSC_0204

Protože je o tuto zábavu dost velký zájem, nemuselo by se na vás dostat, a proto je lépe se objednat dopředu. Výše klikněte na to modré slovní spojení a dostanete se tam, kde objednávku provedete. Hezkou zábavu.

Podobné příspěvky