Pro školy i firmy

Pro školy i firmy post thumbnail image

Na školách, ale často i na pracovištích se relativně hodně krade, což je nešvar, který se nedaří vymýtit už dlouhá desetiletí. Různá preventivní opatření mnohdy nefungují buďto vůbec, nebo jen polovičatě. Z tohoto důvodu dnes již mnohé školy a firmy nakupují robustní plechové šatní skříně, které jsou schopny věci v nich uschované dostatečně uchránit. Samozřejmě, ani ony nejsou nerozbitné, ale abyste se dostali dovnitř, budete muset vyvinout velkou námahu, čehož si určitě někdo všimne.
klíč skříňky
Bytelné šatní skříně z plechu jsou zatím tím nejlepším způsobem, jak ochránit cennosti zaměstnanců, respektive žáků, návštěvníků fitness, sauny nebo bazénů. Hodí se zkrátka všude tam, kde se lidé ve větších skupinách převlékají. Alfou a omegou kvalitní skříně je samozřejmě zámek. Některé modely mají dokonce vestavěný zámek na kód, ale u většiny typů se používá klasický visací zámek. Ten sice asi nelze zařadit do kolonky „nezničitelná obrana“, ale je celkem dostatečný. V případě, že budete mít možnost použít vlastní zámek a ne erární, kupte si lepší typ, který něco vydrží. Toto rozhodnutí vám jednou může zachránit věci před ukradením.
Důležitá je u plechových skříněk i kvalita materiálu. Ten by pochopitelně měl být pozinkovaný a tím i odolný proti vodnímu živlu.
dřevěné ramínko
Samozřejmostí by měla být i jeho odolnost proti mechanickému poškození, což je ještě důležitější. Do špatné skříňky se dá vlámat i v případě, kdy budete mít kvalitní zámek. Stačí vylomit panty nebo ohnout pomocí šperháku či šroubováku dvířka. V případě, že bude ale plech dostatečně pevný a nepoddajný, zloděj obvykle dobývání poměrně rychle vzdá. Nechce totiž zbytečně riskovat, že ho při jeho aktivitě někdo načapá.
I když plech sám o sobě příliš atraktivní vzhled nemá, skříňky z něj vyrobené dobře vypadat určitě mohou. Záleží jak na použitých barvách, respektive dekorech, tak i na designu.

Podobné příspěvky