Známý kouzelník Martin Kellman pořádá spoustu akcí pro děti i dospělé!

Známý kouzelník Martin Kellman pořádá spoustu akcí pro děti i dospělé! post thumbnail image

Zveme vás na překrásná vystoupení a jiné akce kouzelníka Martina Kellmana, který se věnuje mikromagii už spoustu let! Martin kouzlí prakticky už odmalička a to od 12 let. V roce 2000 Jaroslav Kunc obnovil pražský klub KIM club Praha, jehož jsem členem. v tomto klubu se zdokonalujeme v kouzlení, ale také v hereckých výkonech.

Co vám můžu nabídnout?
Kouzlím pro děti – modeluji pro ně balónky, kouzlím ale také pro dospělé, také nabízím kreativní dílnu pro malé šikulky, svatby, kouzlím na oslavách narozenin!!

kouzlení

Jaké akce plánuji?
listopad 2023 až současnost – kouzelnické čtvrtky, jednou za čtrnáct dní kouzlení pro hosty restaurace Sweet 60´s, Praha 10.

Co je mikromagie a čím se zabývá?
Mikromagie je kouzlení nejčastěji s mincemi, nebo kartami. Cílem je pobavit diváky a tyto kouzla se hodí například pro akce určené pro děti, různé svatby, oslavy aj. Jedná se o kouzlení přímo mezi diváky! S kartami se dá dělat spoustu věcí pro začátečníky je vhodné zakoupit například cedéčko kde se naučíte, jak míchat kartami – jak položit prsty.

Jaký je rozdíl mezi velkým jevištním vystoupením a mikromagií?

Při velkém jevištním vystoupení kouzelník baví všechny diváky např- 100,150 najednou.
Při mikromagii se mezi 50 lidmi chodí. Například se jde k jednomu stolu tam se třeba 10 minut kouzlí a pak se de zase k dalšímu stolu.

kouzelnické karty

Při mikromagii kouzlíme s již zmíněnými kartami, mincemi, balónky a jinými drobnými předměty.
Mám dokonce známého, který se mikromagii věnuje už odmalička a je v tom opravdu dost dobrý! Svá kouzelnická videa vkládá na instagram i facebook, pořádá různá vystoupení pro děti i dospělé, neustále se v kouzlení rozvíjí, studuje spoustu knih a kouzlí převážně s kartami.

Mikromagií se věnují kouzelníci po celém světě. Tyto kouzla se často provozují jako pouliční magie, což podle mě musí být velice zajímavé a působivé! Zásadou při mikromagii také je to, že ruce musí být rychlejší než oči diváka!

Podobné příspěvky