Láska hory přenáší, ale…

Láska hory přenáší, ale… post thumbnail image


O lásce se říká, že hory přenáší. Natolik je v přeneseném smyslu toho slova silná. Jenže si musíme přiznat, že současně někdy zase až tak silná není. Někdy sice dokáže nadzdvihnout i ony pomyslné hory, ale někdy nedokáže dostatečně zvednout už ani… Víte, co myslím.

vzrušená žena

Muži tak milují a chtějí se i milovat. Protože jim to samozřejmě dělá dobře. Konec konců to nemůže být jiné, protože šlo matičce přírodě o to, abychom se na světě udrželi, a k tomu nás tedy motivovala libými pocity, které proces rozmnožování provázejí. Jenže léta běží, a to, co mladé muže v pubertě mnohdy spíše obtěžuje a dělá jim to někdy ostudu i na veřejnosti, najednou pro změnu nepříjemně schází. A to čím dál víc. Zatímco mladík uvidí klidně i někde na ulici hezké děvče a hned zoufale přemýšlí, jak to zaonačit, aby si veřejnost nevšimla jeho zájmu o onu dívčinu projevujícího se vzdouvajícími se kalhotami, co by starší nebo nějak jinak oslabený muž za totéž dal! Samozřejmě ne na veřejnosti. I když vlastně…

žena v prádle

Ale jak ti, jimž mužné síly přebývají, tak i ti, jimž se jich nedostává, mají určitý problém, který řeší. A zatímco mladíčci mají naději hraničící s jistotou, že jejich nežádoucí erekce v nesprávných chvílích a na nesprávných místech časem pominou, přinejmenším po letech, muži méně výkonní nemohou doufat v to, že by si to příroda sama rozmyslela a udělala z nich po letech nízké výkonnosti zase hřebce. A tak ti, jimž není dopřána kvalitní erekce, hledají pomoc, kde se jenom dá. A jejich užitečným pomocníkem se často stává jelly kamagra 100mg. Člověk sice není ani s tímto přípravkem jako za pubertálních časů, protože to nejde hned, ale je třeba si počkat, jenže těch deset minut od užití přípravku do jeho zabrání je velice přijatelná doba. A doba, po kterou pak tento přípravek na muže působí, je tak dlouhá, že by mu i každý puberťák záviděl.

A tak muži nemusí nikdy o sexu pouze snít.

Podobné příspěvky