Nebojte se nebankovních hypoték

Nebojte se nebankovních hypoték post thumbnail image

Mnoho lidí, kteří upadli do finančních problémů, neví, jak z nich ven. Ze jediné možné řešení považují jít si půjčit do banky. Jenže to má malý háček.
· Zadlužení s sebou přináší ještě vedlejší produkty.
o Těmi bývají většinou záznamy v registrech dlužníků.
o Tím pádem má klient u banky smůlu.
peníze na stavbu.jpg
Jistě už každý slyšel o nebankovních poskytovatelích úvěrů a hypoték. Spousta lidí v nouzi ale stále váhá, jestli se má na někoho takového obrátit. Třeba také mezi ně patříte a vaše pochybnosti vyvolává hlavní bonus těchto institucí – na finanční pomoc tu dosáhne každý.
· Jak je to možné?
· Není v tom nějaký „fígl“?
Nemusíte se obávat. Vše je naprosto průhledné a logické. Nebankovní americká hypotéka má svá pravidla postavena na docela jiných základech. Jelikož se jedná o zástavu nemovitosti, nenahlíží se do registrů dlužníků a nezkoumá se ani výše daňového přiznání. Jde ale pouze o podnikatelský úvěr, který je určen pro firmy a podnikatele.
kalkulačka a peníze.jpg

Nechte si zpracovat nabídku zdarma

Přesto, že je přímo určena pro určitou skupinu klientů, jedná se o hypotéku bezúčelovou. Je tedy možné ji použít i na oddlužení nemovitosti, konsolidovat drahou půjčku, vyplatit exekuce, splatit dluhy na sociálním úřadu a zdravotní pojišťovně.
o Díky této hypotéce můžete mít k dispozici dlouhodobé finance až na dobu třiceti let,přičemž je garantována pevná úroková sazba od 6,9 procent s možností kdykoliv svůj závazek doplatit.
o Pro klienty, kteří mají sice nízké daňové přiznání, ale nemají žádný nebo zanedbatelný záznam v registrech, je možnost nabídky úrokové sazby už od tří procent.
Další výhodou je možnost splatit vše kdykoliv a bez jakýchkoliv poplatků. Stále ještě váháte? Pak si můžete nechat zpracovat nezávaznou nabídku zdarma. Zjistíte tak všechny podrobnosti, které vás zajímají. Zejména, kolik peněz byste měli k dispozici.

Podobné příspěvky