Proč to nezkusit?

Proč to nezkusit? post thumbnail image

Není ničím nenormálním, pokud se člověk snaží, aby se cítil dobře. Pokud by tomu bylo jinak, to by bylo nenormální. A protože je způsobů, jak si udělat dobře, celá dlouhá řada, neměli bychom se nějak zvlášť pozastavovat nad žádným z nich. Jak se ovšem v některých případech neděje.

Vezměte si třeba takovou erotiku. Na té přece není vůbec nic špatného. Kdyby tomu tak totiž bylo, neměli bychom trafiky plné časopisů s nahotinkami, erotické scény by se vystříhávaly z filmů v televizi i kině,… Prostě bychom se chovali jako za minulého totalitního režimu, pro který toto platilo a jenž už dávno skončil v propadlišti dějin. Ovšem pokřivená morálka v nejednom z nás přetrvala dodnes. A dodnes tak leckdo raději tutlá před veřejným míněním, že mu dělají dobře erotické masáže a že už navštívil nebo se chystá navštívit salon erotické masáže Praha.

ženské torzo

A co je přitom na takových masážích špatného? Vůbec nic přece. V případě těchto se totiž vůbec nejedná o nějaké zvrácené počínání, jež kazí morálku, napomáhá rozšiřování venerických chorob, ničí manželství a podobně. Jde tu o docela obyčejnou službu klientům, jež je jenom specifická. Ovšem copak nejsou v podstatě stejně specifické i služby jiné, jež se liší jenom v tom, že podobné tělesné požitky nenabízejí?

Zkrátka a dobře jsou erotické masáže něčím, co existuje právem. Neporušují žádný zákon, takže není důvod proti nim bojovat, a existují vlastně proto, že je po nich poptávka.

žena ve tmě

A proč by si tak někdo takovouto trochu zvláštní masáž, vycházející z klasické fyzioterapeutické masáže, ovšem specifickou tím, že se zaměřuje především na intimní partie zákazníkova těla, nemohl dopřát? Nebo proč by se měl bát to přiznat, proč by měl něco podobného tutlat?

Není tu nic zavrženíhodného, a pokud by se snad měl někdo v tomto ohledu stydět, pak daleko spíše ti, kdo se navážejí do klientů podobných podniků a uživatelů podobných služeb. Protože zde nejde o nic, co by se mělo kritizovat. A když to dělá člověku dobře, proč by si to měl kvůli někomu zapšklému ve svém okolí nechat ujít?

Podobné příspěvky