Vyplatí se mít stažený facebook video downloader?

Vyplatí se mít stažený facebook video downloader? post thumbnail image

Je známým faktem, že lidé rádi sledují na internetu nejrůznější amatérská i profesionální videa. Mnozí z nich tak dokáží strávit i hodiny svého času denně. Tohoto faktu jsou si dobře vědomi i tvůrci nejrůznějších sociálních sítí. A vzhledem k tomu, že chtějí zvýšit svou návštěvnost, počet uživatelů i dosah, není divu, že prakticky každá z nich dává svým uživatelům možnost nahrát na ni video.

sociální sítě umožňující nahrávání videí

Ovšem pouze dívat se některým lidem nestačí. Chtějí si jej pustit kdykoliv mají chuť, případně jej chtějí upravit. V takovém případě jej potřebují stáhnout do svého zařízení, ať už počítače či chytrého mobilního telefonu. Problém je, že tvůrci se z pochopitelných důvodů snaží tuto možnost všemu prostředky zablokovat. Naštěstí lidé jsou vynalézaví, a tak existuje spousta volných programů, které tato opatření dokáží obejít, a tak nám umožní si dané video stáhnout. Problém může být v tom, zda se nám vůbec vyplatí mít v počítači nainstalovaný Facebook video downloader. V první řadě je nutné si říci, že existují i online stahovací programy, které není nutné instalovat a které lze spustit a ovládat přímo jejich webu. Problém je, že oproti těm klasickým mají poněkud omezenější možnosti. Jak tedy poznáme, který z nich zvolit? Zde záleží v první řadě na tom, jak často jej budeme používat. Jedná se pouze o jedno jediné video, které si chceme stáhnout, nebo jich je podstatně více?

editace staženého videa

A pokud ano, jde jen o jednu určitou skupinu videí, nebo budou v průběhu času přibývat stále další? Také je zde otázka, k jakému účelu dané video stahujeme. Jde tu pouze o jeho přehrávání, nebo jej chceme dále upravovat? A pokud ano, jaké formáty náš editor videa podporuje? Jsou vůbec v nabídce daného stahovacího programu? Z výše uvedeného je jasné, že se tyto downloadery většině lidí příliš nevyplatí. Rozhodně pro ně bude výhodnější, když si dají onu stránku s videem mezi „Oblíbené“, spíše než aby se jej snažili stáhnout. Za tu námahu to totiž příliš nestojí.

Podobné příspěvky