Za dobré vysvědčení překvapení

Za dobré vysvědčení překvapení post thumbnail image

Po zkušenostech posledních dvou let, mají počítač ve své školní výbavě už opravdu všechny děti. Distanční výuku si už s jeho pomocí vyzkoušeli i prvňáčci. A protože se kromě učení dá na počítači vytvářet i mnoho dalšího, je potřeba ho neustále technicky zdokonalovat. Příslušenstvím, které usnadní jak školní práci, tak i zábavu, která se dá jeho s pomocí provozovat s kamarády. Není se proto čemu divit, když na otázku, co by si děti, v případě dobrého vysvědčení přály, je to nejčastěji technické dovybavení počítače. A protože kvalitní celoroční práce musí být odměněna, připravte letošní překvapení v podobě nového monitoru, klávesnice, tiskárny či dalšího příslušenství k PC sestavám.

Technické dovybavení PC

Snad nejčastějším přáním to bývají sluchátka k připojení počítače. U kterých velkou roli hraje způsob a prostředí, ve kterém je děti budou používat. Podle toho je potřeba volit jejich velkost, frekvenční rozsah a hlavně citlivost. Rovněž je možné vybírat ze tří forem, které jsou na trhu. Buď drátová stereo sluchátka na hlavu či bezdrátová se zabudovaným mikrofonem, anebo ve formě špuntů do uší. Která mají vlastní nabíječku. Herní myši jsou rovněž vítaným dárkem pro všechny, kteří mají rádi počítačové hry. Před jejích koupí je potřeba zkontrolovat její rozměr, protože musí být úměrný věku dítěte.

Nová počítačová myš

Jenom tak s ní budou podávány očekávané skvělé výsledky. Laserové myši jsou sice dražší, ale jsou oproti klasických LED diodových, přesnější. Pohlídat je potřeba i údaj o minimálním a maximálním rozlišení, protože s těmi s vyšší hodnotou je hra jistější. Podle místa používaní PC zařízení se rovněž volí, jestli koupit bezobslužnou, či tu s přívodním kabelem. Vhodným doplňkem myši bývá kvalitní herní podložka. Ať už textilní, silikonová, plastová či z hliníku a skla, která je určena pro náročné hráče. Všechny děti, které nadchla virtuální realita, je velkým snem vlastnit vlastní VR brýle a headsety. Tyto se dají používat i na chytrém telefonu s uhlopříčkou tří až šesti palců. VR brýle mají, oproti 3D brýlím, které slouží ke sledování 3D televize, schopnost zobrazit rozšířenou realitu.

Podobné příspěvky