Žádost o hypotéku se záznamem v registru dlužníků

Žádost o hypotéku se záznamem v registru dlužníků post thumbnail image

Co to pro vás znamená, pokud se chystáte žádat si o hypotéku?

Především to, že je pro vás jen velmi nízká šance, že by vám banka poskytla hypotéku. A to zvlášť v dnešní době, kdy i pro lidi bez záznamu je problém dosáhnout na hypotéku, pokud se porovná jejich příjem a výše splátky. Úroky rostou nahoru a platy pracujících většinou stagnují na místě.

Nemusíte se ovšem smířit s tím, že hypotéku nedostanete, nebo že budete muset čekat pět let, než se váš záznam smaže. Vzhledem k dnešní situaci, je čekání v tak dlouhém časovém horizontu pro většinu děsivou představou, jelikož nikdo neví, jak na tom bude trh s nemovitostmi za rok, za dva, natož za pět let.

dveře

Řešením pro vás může být nebankovní hypotéka bez registru. Mnoho lidí se milně domnívá, že hypotéku vám může dát jen banka. Ale není tomu tak. Nemusíte se obávat, že by nebankovní společnosti byly podvodné, nebo si od vás vzaly na úrocích přemrštěné http://domaci.eurozpravy.cz/politika/182024-premrstene-ceny-nenasytni-operatori-cesi-plati-hrozne-moc-stat-by-mel-zasahnout-volaji-politici/ množství peněz. K ničemu se nezavazujete, dokud nebudete pevně rozhodnutí, a podmínky hypotéky samozřejmě znáte předem.

Doba splatnosti lze nastavit až na 30 let, což znamená šanci i pro lidi s nižším příjmem, jelikož to pro ně bude znamenat, že měsíční splátka bude nižší, a bude tak pro ně více únosná. Šanci máte tedy v případě, že máte záznam v registru dlužníků, a i v případě, že máte exekuce či majetek v zástavě.

peníze

Hypotéku je také možno předčasně splatit, což ne všechny společnosti či banky nabízí. Tato hypotéka je vhodná především pro podnikatelé, kteří vlastní nemovitost, nebo mohou rušit nemovitostí někoho jiného. Důkladně ovšem volbu hypotéky promyslete, případně se poraďte s finančním poradcem, který vám poradí, a posoudí vaši možnost splácet a také vám více přiblíží vaše možnosti. Nestyďte se přiznat, že ně něčemu nerozumíte, a potřebujete radu. Později za to možná budete rádi.

Podobné příspěvky