Kam s dětmi na výlet

Kam s dětmi na výlet post thumbnail image

 ZOO

Děti zvířata milují, najděte tedy nejbližší ZOO, nebo se vydejte do velkého ZOO jako je například v Praze, či v Liberci. Připravte si finance na rodinné vstupné a užijte si den. V ZOO je spoustu atrakcí právě pro děti, takže toto místo je pro ně jako dělané!
zebra na procházce

Plavba lodí

Na internetu, nebo tam, kde kotví lodě, najdete spoustu nabídek na zajímavé plavby. Podívejte se tedy po nějaké plavbě, kde je připravený i program pro děti.

Procházka

Jestliže nechcete utrácet finance za vstupenky, jděte se s dětmi projít pouze po okolí Vašeho bydliště. I procházky děti zabaví a zároveň je lehce unaví, takže večer by neměl být problém s uspáváním.
dívka na stromě

Výlet do lesa

Nadýchat se čerstvého vzduchu, obdivovat přírodu a ještě si protáhnout tělo procházkou po lese. Toto je vhodné pro Vás i pro Vaše děti. Děti v lese rády hledají houby a sbírají různé věci, které zde najdou, například šišky.

Navštivte příbuzné

Každý by si ve svém životě měl dělat čas i na příbuzné. Navštivte tedy někoho z Vaší rodiny. Pokud má dotyčný také děti, jistě si spolu budou hrát.
objetí s tátou

Výlet do jiného města + procházka

Děti jsou všímavé stvoření a tak se s nimi vydejte do vzdálenějšího centra města. Budou obdivovat jiné věci, které doposud neobjevily a vy s nimi.
S dětmi se dá podniknout venku hodně věcí, ale hodně záleží na tom, jaké je roční období. Potom aktivity venku můžete plánovat lépe.
Jaro – Jaro je vhodné pro procházky, pikniky s dětmi v různých parcích, či pouze u Vás na zahradě.
Léto – V létě s dětmi můžete vyrazit do nejbližšího rybníka se koupat, případně na koupaliště. Také se toto období hodí pro procházky, výlety na kole a bruslích. Piknik v létě je také vhodný.
Podzim – V toto období je těžké vychytat počasí a aby nepršelo, když se chcete vydat ven. Pokud se ale rozhodnete ven vyrazit, můžete s dětmi sbírat kaštany a doma z nich vytvářet zvířátka, nebo můžete sbírat listy. Také si doma můžete vyrobit draka a až bude foukat dostatečně vítr, můžete ho jít pouštět na nejbližší pole.
Zima – Na zimu vytáhněte děti ven na nejbližší kopec, vemte boby, či sáňky a kopec sjíždějte. Pokud doma máte lyžařskou výbavu, můžete se vydat na lyže. Pokud vlastníte zahradu, můžete stavět na zahradě sněhuláka.

Podobné příspěvky