Mít soukromí v obývacím pokoji? Jde to.

Mít soukromí v obývacím pokoji? Jde to. post thumbnail image

Podobu obývacího pokoje určuje zejména sedací souprava. Trendem pro svou praktičnost bývají především rohové sedačky, které se vejdou i do menších bytů. Pokud jste však zastáncem osobního prostoru, kde na vás partner nebude pokládat nohy a děti vám nedrcnou do oblíbené knihy právě v té nejlepší části, pořiďte si křeslo.

Pohodlí domova

Pořádné křeslo už dávno není pouze výraznou dominantou rodinných domů, ale své velké uplatnění nalezne i v bytech.

Každý občas potřebuje prostor jen sám pro sebe. Chcete v klidu sledovat oblíbený pořad v televizi, zaposlouchat se do hudby, nebo dočíst tu poslední napínavou kapitolu? Vytvořte si koupí křesla svou oázu klidu, ale zároveň buďte blízko svým nejbližším.

Výběr správného křesla je důležitý. Jde hlavně o to, abyste se v něm cítili dobře. Bolavé záda rozhodně není to pravé. Proto se nebojte a nemějte ostych si ho pořádně při pořizování vyzkoušet. Každá dobrá prodejna by vám tuto možnost měla umožnit.

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství variací. Z materiálu je to hlavně dřevo, kov, plasty či růžné slitiny. Může být s potahem látkovým, eko kůže, kůže či bez něj. Velmi oblíbená je broušená kůže. Ušáky, houpací, visací, masážní,…. Vybere si opravdu každý.

Pořídit si ho můžete v kombinaci se sedací soupravou, nebo samostatně. Ideálně v kontrastu. Světlá sedačka a barevné křeslo, či naopak. Dodá místnosti na jejím osobitém rázu.
Nedbalá elegance

Doladit je možno například malým polštářkem. To mu dodá na originálnosti a pohodlí. Velmi praktické, zvláště pro čtení je pořídit si ke křeslu stojací lampu a konferenční nebo odkládací stolek. Takto vytvoříte v jednom pokoji pro všechny, soukromý prostor jen pro vás.

Také si dokážete představit dobu, kdy za okny padá sníh. Vy usedáte po celodenním shonu do svého křesla. Unavení, ale šťastní, že máte chvíli pro sebe? Po náročném dni si zasloužíte, aby váš odpočinek byl podle vašich představ.

 

Podobné příspěvky