Svatby, večírky, maturiťáky i společenské akce

Svatby, večírky, maturiťáky i společenské akce post thumbnail image

To všechno jsou mimořádné události, na které se chceme hezky obléci a kde se potkáme s mnohými lidmi. Je proto zřejmé, že na podobných akcích si dáváme záležet. V poslední době je hitem zábavy na takovýchto událostech fotokoutek!
Už jste o něm slyšeli? Víte, co to je? Kde se bude nacházet a jak to všechno funguje? fotoaparát na levé části obrazovky, leží na stole

  • Pokud si nejste jistí, nebo jste zatím neslyšeli žádné informace, pak se podíváme na to, jak to může fungovat a vlastně celé probíhat. Pokud už víte, jak to funguje, můžete si přečíst něco málo dalších informací, které jste třeba ještě nezaznamenali.
  • Takže pojďme na věc! Fotografie je vždy krásnou vzpomínkou nejčastěji na nějakou mimořádnou událost, ať už se jedná o svatbu, maturitní ples, společenský večírek, firemní akci, nebo třeba také kulaté narozeniny oslavence.
  • Box můžete tedy umístit naprosto libovolně na jakoukoliv akci či druh zábavy. Zejména je vhodný tam, kde chcete, aby se lidé dobře bavili, aby se jim zkrátil čas, aby se usmáli a odnesli si krásnou vzpomínku na tento den. To všechno navazuje na to, že budete mít svůj vlastní obrázek v ruce během pár krátkých chvil. A teď se dostáváme k jádru věci, co vlastně takovýto fotokoutek umí a co dokáže.


film, páska, rozmotaná a kousek klubíčka

Krásná vzpomínka na tento výjimečný den hned v ruce

Právě selfie nebo vlastní obrázky jsou neustále kdekoliv a kdykoliv k dispozici všem. Tímto způsobem to uděláte hravěji a veseleji. Takováto netradiční zábava nejenom, že zaujme, ale ještě ji lidé mohou sdílet například na sociálních sítích nebo společně s ostatními. Dá se připojit k wi-fi, takže budete online. Jakmile se necháte vyfotit, obrázek s Vámi se hned vytiskne a vy si můžete odnést báječnou vzpomínku s sebou domů. Proto Fotokoutek nesmí chybět na žádné pořádné akci.

  • Je cenově dostupný pro každého a navíc k němu získáte spoustu benefitů. Můžete si totiž vypůjčit i vybavení jakou jsou rekvizity, cedulky, korunky pro princezny nebo pistole pro pistolníky a spoustu dalšího! Díky rekvizitám to bude ještě zábavnější a ještě netradičnější.


Podobné příspěvky