Upravte vlasy po ránu během několika minut

Upravte vlasy po ránu během několika minut post thumbnail image

Který muž by se neotočil za ženou s dlouhými a upravenými vlasy. Od nepaměti jsou právě dlouhé vlasy znakem ženskosti a krásy. Ovšem dlouhé vlasy mají i řadu nevýhod a k těm nejzásadnějším patří každodenní úprava. Ano, dlouhé vlasy skutečně potřebují o poznání více času než ty krátké. A obzvlášť po ránu je každá minuta navíc drahá. Jak tedy vlasy po ránu upravit tak, aby vypadaly po celý den krásně a jejich úprava zabralo jen několik málo minut?

Rozevláté vlasy

Každá žena je jedinečná a stejně tak jsou jedinečné i její vlasy. Každá máme jinou délku, střih nebo kvalitu. Proč ale nevyzkoušet osvědčené tipy, které zkrátka fungují, ať už máte vlasy jakékoliv?

 

Nedbalá elegance-to pravé ořechové

Ne jen tak pro nic za nic se nedbalá elegance stala hitem posledních let. Ty tam jsou doby, kdy ženy bez krásně vyžehlených vlasů neopustili pohodlí svého bytu. Pro jednou nechte žehličku uloženou v zásuvce a raději vlasy nechte volně proschnout, pak je zakruťte, připevněte pinetkou a můžete si jít lehnout. Ráno budete mít dokonalý účes bez minimální práce.

 

Objem, který vydrží

Není nic horšího než splihlé vlasy jen několik hodin po umytí. A přitom existuje velmi jednoduchý trik, jak vlasům dodat objem, který jim vydrží až do dalšího umytí. Vlasy vyčešte do vysokého ohonu a nechte je přirozeně uschnout. Uvidíte, jak vás výsledek mile překvapí.

 

Krásné a nadýchané vlny během chvilky

Ještě vlhké vlasy ošetřete bezoplachovým kondicionérem a svažte do francouzského copu. Ráno se budete těšit z nádherných vln, které skutečně vydrží a každý vám je bude závidět.

Úprava vlasů

Zbavte se mastnoty bez mytí vlasů

Pokud si nestíháte umýt vlasy, ale chcete, aby alespoň ještě jeden den nikdo nepoznal, že nejsou umyté. Stříkněte si na noc do vlasů suchý šampon. Během noci se suchý šampon do vlasů krásně vstřebá a vy budete mít pocit jako čerstvě umytých vlasů.

Podobné příspěvky